Dekoracja zimowa na okno – materiały

Okres przedświąteczny już się zaczął. Wszyscy myślą o jasełkach, robią plany jakich piosenek nauczyć w przedszkolu. Z kartonów wyciągamy skarby związane z Bożym Narodzeniem. Okazuje się, że dekoracji trochę brakuje. Lubię korzystać ze sprawdzonych pomysłów, a że ostatnio zachwycona jestem drukowaniem na kalce, zajęłam się więc tym.

Drukowanie na kalce jest fantastyczne. Zaletą takiej dekoracji jest jej dwustronność. Wycięty obrazek, umieszczony na oknie widoczny jest z obu stron. Pięknie się to prezentuje. Wydruki są proste w przygotowaniu. Wycinając dekorację, nie staram się, wycinać jej bardzo dokładnie, gdyż niedoskonałości nie są widoczne. Kalka przepuszcza światło i nie widać czy dokładnie docięło się  krawędzie.  Wycięte obrazki są trwałe. Moja dekoracja drukowana na kalce jest w dobrym stanie, kolory nie wyblakły. Nie jest wprawdzie niezniszczalna, można ją podrzeć, ale na kilka lat myślę, że się sprawdzi.

Świąteczne dekoracje umieściłam w poprzednim wpisie. Możecie sobie podejrzeć, pobrać tutaj: http://pastelowekredki.pl/?p=1010&preview=true

 

A tak wygląda zimowa dekoracja. Za oknem u mnie śniegu brak, ale na oknie kilka płatków śniegu się znalazło. Polecam 🙂

 

                  

Bałwan 1

Bałwan 2

Śnieżynka

 

 

 

 12,075 total views,  1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.