Dzień Babci i Dziadka – zaproszenia 2020

Zbliża się do nas kolejne święto. Moje ulubione w przedszkolu, choć gwaru i zamieszania jest bardzo dużo, to takiej życzliwości i dobrych słów pracownicy przedszkola nie słyszą nigdy. Uśmiechy, łzy wzruszenia i oklaski zawsze kończą nawet najmniejszy dziecięcy występ. Babcia, dziadek podczas występu nie kręcą filmików, nie robią zdjęć tylko z podziwem patrzą na swoje wnuczęta. (Tak tendencja niestety ulega zmianie, technologia dopada wszystkich).

Tym razem mam dla Was nowe aktualne zaproszenia. Przecież jest nowy 2020 rok. 🙂

 

Pierwsza propozycja dla dzieci młodszych. Tym razem nie robiłam samego serca z dziadkiem i babcią tylko przygotowałam gotowca. Wzór proponuję wydrukować i skserować odpowiednią ilość razy. Można skopiować na kolorowej kartce i wyciąć lub skserować na białej kartce, wyciąć i pokolorować. Wycięte serduszka zginamy, a w środek wklejamy lub wypisujemy ważne informacje na temat spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka (data, godzina i miejsce spotkania)

A tutaj materiały do pobrania

zaporszenie – serce pdf

zaporszenie Kochamy Was

 

W zeszłym roku otrzymałam informacje, że Kartki z kalendarza jako zaproszenie cieszyły się ogromną popularnością. Z czego bardzo się cieszę. W tym roku zrobiłam też mniejszą wersję A5 (wielkość kartki z zeszytu). Na kartce ksero znajdują się 2 zaproszenia co jest ekonomiczne.

 

A tutaj znajdują się materiały do pobrania

Zaproszenie – kartka z kalendarza 1

Zaproszenie – kartka z kalendarza 2

zaproszenie – kartka z kalendarza 3

zaproszenie – kartka z kalendarza 4 – format a5

zaproszenie – kartka z kalendarza 4- format a5

 

Wpisujcie w komentarzach co się Wam podoba, dzielcie się swoimi opiniami. Na stronie facebooka zachęcam do polubienia i lajkowania postów.

Ja w tym roku wybieram kartkę z kalendarza nr 3.

 

 

 9,647 total views,  5 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.